Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm

  • 86 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

3-slaapkamer Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm Berlijn biedt accommodatie op een welgelegen locatie binnen 5 minuten loopafstand van Sankt-Albertus-Magnus-Kirche. Dit appartement van 86 m² is gelegen op circa 600 meter afstand van Berlin-Charlottenburg treinstation en vrij dicht bij Lehniner Platz/Schaubuehne busstation.

Dit appartement biedt gasten een balkon en een zitruimte en uitzicht over stadsgezichten. Voor extra gemak zijn een inloopdouche en een apart toilet beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit 1-badkamer appartement is gelegen op slechts 5 minuten lopen van Adenauerplatz metrostation, op afstand van 7 km tot het Museumsinsel. Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm is op afstand van 4 km tot het Olympiastadion Berlijn gevestigd. Deze accommodatie is op op 15 minuten autorijden van het Museum Haus am Checkpoint Charlie gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm Berlijn
Damaschke Apartment 1 Kurfuerstendamm
Mobiele prijsaanbieding

Damaschke Apartment 1 Kurfuerstendamm

8.2
Heel goed 14 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 268 USD 241
per nacht
Central Design Apartments At Ku'Damm
Mobiele prijsaanbieding

Central Design Apartments At Ku'Damm

7.3
Goed 85 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 156 USD 140
per nacht
Sybel
Mobiele prijsaanbieding

Sybel

9.2
Schitterend 41 beoordelingen
201 m van de accommodatie
USD 172 USD 155
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    30 km

    Treinstations

    Train Station Zoologischer Garten
    2,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerO.A.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm te vinden?
      Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm is in de West Berlin Centre wijk van de stad gesitueerd, binnen 6 km afstand van de Holocaust Gedenkstätte.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm?
      Populaire plekken in de buurt van Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm zijn onder andere het Tiergartenpark, de Holocaust Gedenkstätte, de Topographie des Terrors.
    • Hoeveel kost het om bij Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm te verblijven?
      De huurprijs van Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm is €449.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Francucci's Ristorante en Haus der 100 Biere restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm internetverbinding?
      Ja, Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm.
    • Is er een keuken in Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm?
      Bij Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 86 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Berlin Brandenburg
    30 km

    Treinstations

    Train Station Zoologischer Garten
    2,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht

    Krijg uw persoonlijke aanbieding

    Welke hotel in Berlijn is voor mij geschikt?

    Leren kennen
    Damaschke Apartment 2 Kurfuerstendamm Berlijn

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten